Bezpłatne wsparcie
w edukacji domowej
dla Twojego dziecka.

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz, żebyśmy przesłali do Ciebie naszą ofertę edukacyjną na rok 2020/2021, wypełnij formularz:

Centrum nauczania domowego

to projekt edukacyjny, którego celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia edukacyjnego oraz dydaktycznego wszystkim rodzinom, które zdecydowały się rozpocząć edukację domową ze swoimi dziećmi.

Pomoc w znalezieniu szkoły przyjaznej edukacji domowej oraz przygotowanie dokumentów aplikacyjnych

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zapisu na edukację domową i w razie potrzeby pomożemy wybrać szkołę odpowiednią dla Twojego dziecka.

Dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej

Udostępnimy Ci naszą platformę edukacyjną, na której znajdziesz scenariusze zajęć lekcyjnych oraz dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych przydatnych w nauczaniu domowym.

Lekcje on-line z doświadczonymi nauczycielami

Nasi wykwalifikowani i lubiani przez uczniów pedagodzy pomogą Ci w wyjaśnieniu dziecku trudnych zagadnień podczas spotkań online.

Scenariusze Zajęć Lekcyjnych oraz Repetytoria

Otrzymasz dostęp do konspektów zajęć opartych na podstawie programowej, dzięki czemu opracowanie obowiązkowych tematów szkolnych będzie o wiele łatwiejsze. Z kolei repetytoria pomogą w utrwaleniu zdobytej wiedzy.

Wsparcie nauczycieli oraz pedagogów

Nasi nauczyciele z chęcią podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem w nauczaniu domowym. W razie potrzeby, możesz liczyć na ich dobrą radę!

Możliwość nawiązania przyjaźni z edukatorami domowymi z całej Polski

W Centrum Nauczania Domowego skupiamy rodziców i dzieci z całego kraju, którzy są w edukacji domowej. Dołączając do projektu, masz szansę poznać wielu z nich.
Przy pomocy Internetowej Platformy Edukacyjnej chcemy towarzyszyć Wam w edukacyjnej podróży - podpowiadać, jak uczyć, oprowadzać po świecie wymagań edukacyjnych i pokazać, że nauka zgodna z podstawą programową może być ciekawa.

Opinie rodziców

  • Nasz syn Janek realizuje nauczanie domowe od dwóch lat. W pierwszym roku uczyliśmy go przede wszystkim z podręczników, rok temu skorzystaliśmy z pomocy CND. Na dzień dzisiejszy już nie wyobrażam sobie pracy z dzieckiem bez platformy edukacyjnej. Jest to świetny materiał edukacyjny. Serdecznie zachęcam do skontaktowania się z Centrum każdego, kto zastanawia się nad edukacją domową dla swojego dziecka. Paweł, Sędziszów Małopolski
  • Rozpoczynając edukację domową miałam wiele wątpliwości, przede wszystkim związanych z tym, czy moja wiedza będzie wystarczająca, aby uczyć dziecko w domu. Centrum zapewniło nam ogromną pomoc i ciekawą oprawę materiałów edukacyjnych. Lekcje zorganizowane są czytelnie i zachęcają do dalszej nauki. Synek wprost nie może doczekać się kolejnych zajęć. Praca z Platformą to duże ułatwienie dla rodziców. Marta, Wrocław
  • Jak każdy rodzic szukający alternatywnej metody nauczania dla swojego dziecka, natrafiłam w internecie na Centrum Nauczania Domowego. Okazało się, że znalazłam dokładnie to, czego szukałam. Obecnie Amelka zapisana jest do szkoły, która jest przyjazna edukacji domowej w Gnieźnie, a nauka odbywa się dzięki platformie edukacyjnej. Ciężko było podjąć nam decyzję o rozpoczęciu takiej formy nauki, jednak cieszę się, że trafiliśmy na ludzi, którzy nam pomogli i dzięki nim wiem, że to była dobra decyzja :) Anna, Gniezno
  • Gdy zaczynaliśmy nauczanie domowe nie znaliśmy Centrum Nauczania Domowego. Dowiedzieliśmy się o projekcie od naszej koleżanki, która również wybrała taką formę edukacji. Cieszę się, że Adaś ma możliwość nauki z platformą edukacyjną, ponieważ korzysta z niej dużo chętniej niż z podręczników. Gwiazdki i diamenty, które zdobywa na platformie motywują go do dalszego działania a nauka stała się przygodą, a nie tylko obowiązkiem. Polecam wszystkim rodzicom takie rozwiązanie i zachęcam do kontaktu z Centrum Nauczania Domowego. Basia, Katowice

Dołącz do społeczności edukacji domowej

Jeśli chcesz otrzymać naszą pełną ofertę edukacyjną, wypełnij formularz.